![1 (1)](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-1-256x300.jpg)
Український державний інститут культурної спадщини 19 листопада провів екскурсію-бесіду «Двадцять віків Київських гір – історія та сучасність» для учнів початкових класів Київської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 5 ім. Я.П. Батюка (для дітей з порушеннями зору).
![2](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-1-300x225.jpg)
![3](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-1-e1574326010986-169x300.jpg)
Вступна бесіда про історію «Міста Кия», «Міста Володимира» відбулась під час поїздки від школи-інтернату до історичного серця Києва, унікальної природної території – Старокиївської гори, де відтворено вали та рви часів «Міста Кия». Під час екскурсії вздовж Пейзажної алеї до будинку Національного музею історії України школярі ознайомились з історією та легендами заснування столиці України.
![4](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-1-e1574325988593-169x300.jpg)
![5](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-1-e1574326130468-169x300.jpg)
![6](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/6-1-e1574326177581-169x300.jpg)
Знаючи, що футбол для людей з порушеннями зору має великий успіх на Паралімпійських іграх і для залучення учнів до цієї гри, перед початком екскурсії директор УДІКС І.В. Прокопенко вручила директору школи-інтернату К.І. Антонюк два спеціальних стартових комплекти для футболу.
![7](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/7-225x300.jpg)
![8](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/8-300x225.jpg)
![9](http://www.spadshina.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/9-300x225.jpg)
Будьте з нами в соціальних мережах