Великий митець  Пабло Пікассо казав – «Я можу малювати як Рафаель, але мені знадобиться все життя, ЩОБ НАВЧИТИСЯ МАЛЮВАТИ ТАК, ЯК МАЛЮЄ ДИТИНА».  Неймовірно складно було журі конкурсу дитячих малюнків  «Спадщина-безцінний дар»  виділити когось  серед такої кількості чудових, талановитих дітей.  Після кількох днів інтенсивної роботи і палких суперечок  журі визначилося з переможцями. Ними стали:

у віковій категорії від 6 до 12 років:

1 місце – Софія Пожилова, за роботу  «Андріївський узвіз»

2 місце – Анастасія Глебко, за роботу «Кам`янець-Подільський»

3 місце – Софія Денисик, за роботу «Голосіївська пустинь»

у  віковій категорії від 13 до 17 років:

1 місце – Дарія Іванів, за роботу «Таємниця Пекторалі»

2 місце – Аріна Шевченко, за роботу «Поділ-сучасний і давній»

3 місце – Вікторія Зима, за роботу «Київський костел»

Спеціальну відзнаку  конкурсу  «Крихітка Зіронька»  від ТМ «Hansel&Gretel» отримали Поліна Мартинова ( 6 років) та Серафім Леонов (5 років) за роботу «Київ вечірній».

Спеціальну відзнаку  конкурсу  «Незвідана перлина» від директора УДІКС Ірини Прокопенко отримала Єва Яцишина за роботу «Вилкове весною».

Спеціальну відзнаку  конкурсу «Козацькому  роду нема переводу»   від ТОВ КБ ТПР отримав  Святослав Непокритов  за роботу « Козак і його кінь».

Спеціальну відзнаку  конкурсу «Як митець митцю» від Corporate Lawyers & Tax Advisors  K.A.C. Group  отримала Лілія Бен Хамед  за роботу  «Хроніка України».

Всі учасники конкурсу  отримають Дипломи від УДІКС  та солодкі подарунки від ТОВ «Фундація захисту культурного надбання».

 

Вітаємо  учасників та переможців, бажаємо їм натхнення та запрошуємо з новими роботами долучитись у 2021 р.  до нашого щорічного конкурсу «Спадщина-безцінний дар»!