Український державний інститут культурної спадщини запрошує діточок до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Спадщина – безцінний дар», який триває з 1 липня по 19 грудня.

На Конкурс приймаються роботи, джерелом для створення яких виступають пам’ятки icтopiї та культури України.

Конкурс проводиться за двома віковими категоріями:

– школярі від 6 до 12 років;

– школярі від 13 до 17 років

Всі малюнки повинні бути виконані самостійно учасниками за власним задумом без допомоги батьків і педагогів. Один учасник має право заявити до участі не більше 2-х робіт.

Основні вимоги:

– в інформаційному листі повинні бути вказані як контакти представника (п.і.б, точна адреса, телефон, електронна пошта, відділення Нової пошти відправника), так і точні відомості про автора творчої роботи (п.і.б, вік, школа).

– малюнок повинен бути виконаний на папері (полотні) формату не менше А4 (210мм х 290мм) і не більше А3 (420ммх580мм) в будь-якій техніці (аквареллю, олією, пастеллю, олівцем).

– малюнки подаються на конкурс шляхом направлення оригіналів на відділення Нової Пошти № 72 (м. Київ) Отримувач: Романченко В’ячеслав Віталійович – моб. тел. (096-575-75-00) до 1 листопада 2023 р.

У разі неможливості відправити оригінал малюнка на вказане відділення Нової пошти, в окремих випадках дозволяється надсилання малюнків в електронному вигляді (скан або фотографія), малюнок подається в форматі JPG, TIFF, PDF на електронну адресу: udiks@ukr.net. Зображення графічного файлу не повинно бути перекрито, відкориговано або перевернуто.

Витрати, пов’язані з виконанням та надсиланням робіт, за кошт учасників конкурсу.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються.

Представник Учасника дає згоду:

– на розміщення малюнків на офіційному сайті Організатора Конкурсу та в офіційній групі Організатора Конкурсу в «Facebook»;

– на використання малюнків для підготовки внутрішніх звітів Організатора Конкурсу;

– на використання малюнків в друкованих та рекламних матеріалах Організатора Конкурсу.

Етапи проведення Конкурсу:

1 етап – 1 липня – 31 жовтня подання творчих робіт на конкурс шляхом

направлення оригіналів на відділення Нової Пошти № 72 (м. Київ)

2 етап – листопад – робота журі Організатора Конкурсу,

підведення підсумків Конкурсу

3 етап – 19 грудня – нагородження переможців Конкурсу.

Переможці Конкурсу в кожній віковій категорії нагороджуються Дипломами та пам’ятними подарунками шляхом направлення Дипломів та подарунків на відділення Нової пошти, вказаних в заявках. Bci учасники Конкурсу нагороджуються Дипломами, вчителі, чиї учні отримали Дипломи, нагороджуються Подяками, шляхом направлення Дипломів та Подяк на відділення Нової пошти, вказаних в заявках.

Консультації за телефоном (044) 272-52-66

Разом до перемоги!